ODA/ALAN TİPİ İNDÜKSİYON DÖNGÜ SİSTEMLERİ

Kapalı alan indüksiyon döngü sistemleri, bir grup insanın bir araya gelerek seyirci topluluğu oluşturduğu alanlarda çalışır. Kullanım alanları çok geniştir. Toplantı salonları, üniversite sınıfları, tiyatro/opera salonları, camiler, bakım/huzur evleri ve anons sistemleri gibi. Zayıf akustik, arka plandaki ses veya konuşmacı ile aradaki mesafe gibi etkenlerin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Oda döngüleri; bir mikrofon, bir amplifikatör ile genellikle tavanda, halı altında veya süpürgeliklerin etrafında gizlenmiş bir bakır kablodan oluşur.

 

ODA/ALAN TİPİ İDS BROŞÜRÜ

GİŞE TİPİ İNDÜKSİYON DÖNGÜ SİSTEMLERİ

Müşteri hizmetleri danışmaları, bilet gişeleri, banka gişeleri, otel resepsiyonları gibi ilk müşteri temaslarında gişe tipi döngü sistemi kullanılır. Kalıcı olarak kurulan sistem, işitme desteğine düzenli ihtiyaç duyulan kamuya açık alanlarda kullanıma uygundur. Hızlı ve kolay monte edilir, dışarıdan bakıldığında sadece mikrofon görünecek biçimde tasarlanır. Sistem, etraftaki diğer konuşmalar veya arka plan gürültüsü gibi engelleri bastırarak kolay ses iletişimi sağlar.

 

GİŞE TİPİ BROŞÜRÜ

TOPLU TAŞIMA/ASANSÖR TİPİ İNDÜKSİYON DÖNGÜ SİSTEMLERİ

Toplu taşıma araçlarında yardımcı dinleme çözümlerine duyulan ihtiyaç gittikçe artmakta. Tramvay, otobüs ve tren anons sistemlerinde acil durum ilanları ve servis yayınları artık günlük yaşamın bir parçası haline geldiğinden indüksiyon döngü bu ortamlarda da kullanılıyor. Asansörlerde ise acil durum hatlarına bağlanan sistem, işitme cihazı kullanan kişinin ihtiyaç anında zorluk çekmeden yardıma ulaşmasına yardımcı oluyor.

 

ASANSÖR TİPİ İDS BROŞÜRÜ

İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ

 

Firmanızın yurtiçi veya yurtdışında, proje bitimine kadar gereksinim duyduğu iş gücüne Tomarok ekibi ile ulaşabilirsiniz. Tomarok; yıllardır birlikte veya dolaylı şekilde çalışmış olduğu endüstriyel sektör deneyimine sahip insan kaynağını firmanızla buluşturur.
Kaç kişilik bir ekip, ne kadar süre ile, hangi tecrübe alanında ihtiyacınız varsa; kendi kadronuza almadan, İK sıkıntısı yaşamadan, proje bitiminde iş gücünü azaltırken zorluklarla karşılaşmadan, bu servisten faydalanabilirsiniz.

loading